Mr
 • Soru :
  Tar*** Gül***
  07 Nisan 2020
  Adım Tarık.Şuanda yurt dışında çalışmaktayım.3 ay önce nefes darlığı,kan kusma,halsizlik göğüs ağrısı vs gibi şikayetlerle hastaneye kaldırıldım.Hastanede bana bi dizi testler yapıldıktan sonra ZATÜRRE (ciğerler sıvı)birikmesi tanısı konuldu ve daha sonra sıvıyı aldırdım.Fakat bu hastalıkla beraber akciğer embolisi(tromboz emboli) tanısı ve flebit(tromboflebit)tanısı kondu.Yaklaşık 3 hafta hastanede serum,iğne ve damardan ve ağızdan kan sulandırıcılarla tedavi edildim ve tahliye edildim hastaneden.doktorlar basınçlı çorap ve kan sulandırıcı ilacı 6 ay kullanmam gerektiğini söylediler.Şuan 5 aydır kullanıyorum çok şükür daha iyiyim nefes almam iyi,göğüa ağrısı hemen hemen yok gibi ama ayağımdaki şişlik,sıcaklık vs gibi yakınmalar hiç gerilemedi.ameliyat ile ilgili bişey demediler bana.Sizden ricam ne ve nasıl bi yol gösterirsiniz bana ve açıkçası ameliyatlık bi durumum olursa türkîyeye gelip sizin hastanenizde olacağım.
 • Soru :
  Nar*** Bil***
  10 Ağustos 2016
  Nar Bt Test
 • Soru :
  HAY*** ALİ***
  29 Kasım 2014
  tüm vücut mR ı çektirmek için dr istemi gereklimidir? SSK anlaşamanız varmı? Varsa veya yoksa isteğe bağlı çekilebilirmi? maliyeti ne kadardır.
  Cevap :
  Prof. Dr.Levent Çelik - Radyoloji Uzmanı Yönetim Kurulu Başkanı
 • Soru :
  yas*** ina***
  14 Ağustos 2014
  Sayın Hocam; sorumu kısa sürede cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Ancak sorumu yazarken önemli bir detayı atlamışım: ben meme ultrasonunu çektridiğimde adetimin üçüncü günüydü. sonucunda meme emarı önerdiler. meme emarını çektirdiğimde de adetimin yedinci günüydü. bu durum filmlerimin sonuçlarını etkilemişmidir.(olumsuz yönde) bu sorumuda cevaplandırmanızı çok rica ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.
  Cevap :
  Prof. Dr.Levent Çelik - Radyoloji Uzmanı Yönetim Kurulu Başkanı
 • Soru :
  Tül*** Çağ***
  16 Eylül 2013
  Merhaba; yaklaşık 1 aydır devam eden baş ağrım var noroloji doktoruna gıttığımde sınısut den suphelendıler fakat ılaclarımı aldığım halde ağrılarım devam etmekde.Sizce beyın tomagrofısı cektırmem gerekırmı.yaklaşık 1 sene once cektırmıstım ama
  Cevap :
  Prof. Dr.Levent Çelik - Radyoloji Uzmanı Yönetim Kurulu Başkanı
 • Soru :
  Hay*** Ce***
  27 Ağustos 2012
  Hocam,ben 30 yasindayim.Adim Hayrettin bu arada.Duzenli olarak agir sporu yapiyorum son 5 yildir.Bundan uc gun once agirlik kaldirirken, hafif bas agrim,bas donmesi ve hafif mide bulantim var.Internette gezinirken anerizma korkusu sardi beni.Hocam agrim hafif bas donmem hafif ve mide bulantim var ama cok hafif.Nedir bu hocam, ne yapmam gerekir?Lutfen yardimci olun.Tesekkurler.
  Cevap :
  Prof. Dr.Levent Çelik (Danışman)

ONLINE RANDEVU

Online Randevu KENDİM RANDEVUALMAK İSTİYORUM

Buradan randevunuzu tarih ve uzmanınızı seçerek 7/24 planlayabilirsiniz.

Online Randevu BENİ ARAMANIZI İSTİYORUM

Randevu formunu doldurun, Çağrı merkezimiz sizi arasın. Randevunuzu bizimle planlayın.

* Daha önce merkezimize geldiniz mi ? :